Космічних сил США

Publicado por Leidyanzola en

Космічні Війска Сша Новини І Статті Nv Ua На Тему Космічні Війска Сша

Це сталось до того, як Пентагон уклав контракт зі SpaceX на надання послуг Starlink для України. Однак дії Маска і його розмова з президентом РФ Володимиром Путіним викликають питання у деякі законодавці стосовно надійності як постачальника Пентагону. Мета цієї співпраці ─ вивчити можливості смартгодинників в оцінці фізичної підготовки військовослужбовців Космічних сил. Дворічне дослідження, що проводиться на замовлення Дослідницької лабораторії ВПС (AFRL), присвячене вивченню того, як смартгодинники можуть замінити традиційні щорічні оцінки фізичної підготовки.

Матеріали з плашкою PROMOTED та НОВИНИ КОМПАНІЙ є рекламними та публікуються на правах реклами. “Ми глибоко стурбовані здатністю і готовністю SpaceX перервати свої послуги за примхою пана Маска і з метою скувати самооборону суверенної країни, фактично захищаючи російські інтереси”, – додали вони. Bloomberg відзначає зростаючий портфель замовлень Пентагону, які виконує SpaceX. Зальцман зазначив, що поширення такого масиву є “набагато складнішою проблемою”. Російські окупанти намагаються порушити роботу супутникового зв’язку Starlink в Україні, втім, марно. Запуск передбачалося провести ще в п’ятницю, проте його було відкладено з технічних причин.

Джамала перемогла на пісенному конкурсі “Євробачення 2016” з піснею “1944”. Президент США Дональд Трамп опублікував логотип Космічних сил США.

“Після консультацій з нашими військовими лідерами, дизайнерами та іншими я радий представити новий логотип Космічних сил США, Шостого роду військ нашої чудової армії”, – написав президент США у твітері. Раніше американська влада випустила декларацію про використання штучного інтелекту в збройних силах, що включає «людську відповідальність». Загалом, доповідна записка, схоже, демонструє, що Космічні сили все ще намагаються знайти відповіді на деякі дуже базові питання. Найбільше мене турбує те, що формулювання місії не відображає, навіщо країні потрібні Космічні сили і які життєво важливі функції виконують Вартові, – пише Зальцман. Однорічний контракт SpaceX на розробку Starshield вартістю до 70 млн доларів було укладено 1 вересня.

Це відповідь американської адміністрації на зростання військового потенціалу Росії та Китаю в космосі. Китай продемонстрував, що може знищувати супутники ракетами, а Росія повідомила, що має намір створити систему лазерної зброї для використання в космосі. Це вже другий запуск на орбіту ракетою компанії Astra Space апарату космічних сил США. Через відмову одного з двигунів першого ступеня та відхилення від траєкторії на висоті 50 км за командами із Землі її політ було припинено, і вона впала в океан. У доповідній записці Ліза Коста також зазначила, що її офіс сформував генеративну цільову групу зі штучного інтелекту разом з іншими офісами Пентагону, щоб обдумати шляхи використання технології “відповідальним і стратегічним чином”.

Тепер Космічні сили об’єднують управління супутниками, бюджетування та персонал, зосередившись на забезпеченні інтересів США в критично важливій царині ─ космосі. Це було до того, як Пентагон уклав контракт з компанією SpaceX на надання послуг Starlink для України. У рамках місії STP-27AD2 ракета має вийти на орбіту з тестовим корисним навантаженням, основу якого складають вимірювальні прилади Космічних сил США. Під час запуску будуть випробувані можливості ракети щодо виведення на орбіту перспективних американських військових міні-супутників. Системи ракети лише передадуть сигнал про можливість відокремлення перспективного супутника від носія.

За словами прессекретаря ВПС США Енн Стефанек, він “передбачає обслуговування Starshield”. «Цей запуск став 61-м запуском SpaceX у 2023 році, досягнувши торішнього річного рекорду, при цьому до кінця цього року залишилося ще чотири місяці», — сказав інженер з надійності авіоніки SpaceX Захарі Луппен. Технічна перевага, винахідливість та моральний дух – це допоможе переламати позиційний характер війни в Україні, вважає відставний генерал США Девід Петреус.

Нагадаємо, президентка SpaceX Гвін Шотвелл під час конференції у Вашингтоні заявила, що SpaceX обмежила українським військовим доступ до супутникової мережі Starlink для керування безпілотниками та дронами. За його словами, Космічні сили https://www.032.ua/list/444078 США вивчають досвід України у використанні малих супутників Starlink. Пентагон вже багато років попереджає про те, що космос стає сферою, через контроль над якою можуть розгорнутися військові дії, – так само, як земля, повітря і море.


0 Comentarios

Deja un comentario

Marcador de posición del avatar

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.